Pileli (Sürgülü) Sineklik İmalatı ve Tamiri

Sürgülü sineklik

Kocaeli ve ilçelerinde Sürgülü sineklik imalatında öncü firmayız. Pencerenizin boyu ve enine göre özel pileli sineklik imalatı için lütfen bizi arayınız. sürgülü sineklik çeşitlerimizi ve fiyatlarımızı görmeden sipariş vermeyiniz.

Çerçevesi gövdesi dağılmış raylarında yamukluk var ise tamirini tavsiye etmeyiz. Ama tülü yırtılmış ise içindeki tülünün değişimi mümkündür bu tülün değişimini yapabilmekteyiz.

Plise (pileli) Sineklik Özellikleri

- Hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir,

- Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 300 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen mükkemelle yakın bir sistemdir.

- Mevcut PVC-Alüminyum-Ahşap vb. her türlü pencere uygulanabilir

- Menteşeli Sineklik kapılarının, evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sineklik sistemdir. Pileli Sineklik Sistemleri evin içerisine ya da dışarısına açılmadığından dolayı yer kaplamazlar.

- Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen kullanışlı bir yapıya sahiptir..

- Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir.

- 27 x 30 mm. kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir,

- Her türlü iklim koşuluna dayanıklı Avrupa'dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar,

- Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.

- Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır.Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar,

- Demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar,

- Lüks görünümü ile mekanınıza zenginlik katar.

- Uzun ömürlüdür, kolaylıkla temizlenebilir.

Sineklik Modellerinde Çeşitliliğin Nedenleri

Sineklik yazın en çok ihtiyaç duyduğumuz pencere ve kapı sistemlerinden biridir. Teknoloji geliştikçe model, yapı ve özellik bakımından da kendini sürekli yenilemektedir.

Sineklik modellerinin çeşitlenmesi pencerenin yapıdaki durumu ile alakalı olarak çeşitlenmiştir. Dışa açılma imkanı olmayan pencerelere özel sineklik modelleri geliştirilmiştir. Son zamanlarda binalarda boydan boya pencereler en çok tercih edilmiştir. Buna paralel pencere sinekliklerine de store özelliği kazandırılmıştır. Sıkı sık aç kapa olan yerde sinekliklere otomatik kumandalı olanlar ilave edilmiştir. Sineklik Nasıl Temizlenir?
-Günümüzde firma olarak pencere ve kapı sinekliği üretimini, montaj ve tamirini yaptığımız modeller ise şu şekildedir;
-Sürgülü sineklik sistemleri,
-Sürme sineklik sistemleri,
-İçe açılımlı sineklik sistemleri,
-Menteşeli sineklik sistemleri,
-Stor sineklik sistemleri,
-Yapışkanlı sineklik sistemleri,
-Cırt cırtlı sineklik sistemleri,
-Kedi köpek sinekliği sistemleri,
-Pileli sineklik sistemleri,

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Sineklik Nasıl Temizlenir?

Eyvah yaz geldi, kızımı sineklerden nasıl koruyacağım?

Sineklik Montaj ve Tamiri

Sineklik Montaj ve Tamiri

İmalatını yaptığımız sineklik modellerimiz pvc pencere sistemlerine uyumludur. Tüm sineklik modellerimiz pencere ve kapılara kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ürünlerimiz, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilme özelliğine sahiptir.

Sineklikler menteşeli ya da sabit kullanım seçeneğine sahiptir ve Kolay monte edilir. Yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilir. Düşey-dikey olarak hareket eden Stor Sineklik ise yer kayıplarını ortadan kaldırır ve her pencereye uygulanabilir.

Sürme modellerinin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik, kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Sineklik sistemleri istenmeyen tüm sinek, böcek, arı, güve ve diğer her türlü haşerelere karşı korur. Sineklik sistemleri tel olarak çok ince yanmaz özellikte fiberglas tel kullanılır. Sineklik sistemleri istenilen RAL renginde boyanabilen sistemlerdir. Sineklik sistemleri dikey stor sineklik, yatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon-pileli) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilir. Sineklik sistemlerde ki katlanır sineklik sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir.

Ahşap rengi sineklik çerçevesi dahil zengin renk çeşitlerimizden birini seçebilirsiniz. Sadece sineklerden değil %100 UV ışınlarından koruyan ağa kadar sineklik çeşitlerimiz sizleri bekliyor.

Firmamız garantili olarak sineklik modelleri imalatı ve tamirini yapmaktadır. Sineklik tamirlerinizi sorunsuz bir şekilde uzman elemanlarımızca çözüme kavuşturulur.

sineklik modelleri

İmalatını yaptığımız sineklik çeşitleri
-Menteşeli Sineklik Pencere
-Pliseli Sineklik Pencere
-Stor Sineklik Pencere
-Pileli Sineklik Kapı
-Menteşeli Sineklik Kap
-Pileli Sineklik İki Kanatlı Duble

Pimapen Sineklik olarak her model pencere sineklik tamiri, kapı sineklik tamiri, yapmaktayız. Sineklik tülü, sineklik menteşesi tamirini uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yapmaktayız. Ülkemizin her ilinde montaj ekibimiz mevcuttur.

Sineklik Nasıl Temizlenir?

Eyvah yaz geldi, kızımı sineklerden nasıl koruyacağım?

Hangi tür sineklik modelleriniz var?

Sineklik Nasıl Temizlenir?

Sineklik Nasıl Temizlenir?

Sineklikleriniz modeline göre temizlenmektedir.

Menteşeli sineklik hafif yukarı kaldırılarak menteşe yuvalarından çıkartılır. Daha sonra tazyikli bir suyun altına tutularak kolay bir şekilde temizlenir. Kesinlikle fırça kullanılmaz. Bastırmadan bir kumaş parçasıyla ovalanarak tüm tozlarından kurtulur. Pırıl pırıl olmuş şekilde tekrar menteşe yuvalarına oturtarak ilk günkü gibi temiz sinekliklerinize kavuşursunuz.

Fiber glass malzemeden yapılan sineklik tülü bir çok yıkamaya dayanıklıdır. Sinekliğinizi bu şekilde yıkayabilirsiniz.

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Sineklik Montaj ve Tamiri

Eyvah yaz geldi, kızımı sineklerden nasıl koruyacağım?

Pimapen Ustaları


İstanbul | Mehmet Usta

0542 841 4163


Ankara | Salih Usta

0542 713 6640


Adapazarı | Ercan Usta

0542 632 2810

Pimapen Ustaları


Bursa | İbrahim Usta

0541 946 42 22


Denizli | Ahmet Usta

0533 264 6140


Gaziantep | Melih Usta

0530 430 4989

Pimapen Ustaları


Kocaeli | Mehmet Usta

0542 841 4163


Konya | Ali Usta

0546 665 30 61


Elazığ | Murat Usta

0539 567 99 92

Pimapen Ustaları


Şanlıurfa | Fatih Usta

0542 424 7642


Yalova | Eyüp Usta

0542 632 2810


Tekirdağ | Ali Usta

0546 665 3061