Otomatik Panjur Servisi

Otomatik Panjur Servisi, Kocaeli, Sakarya, Yalova ve İstanbul'un her mahallesine hizmet verebilecek teknik kabiliyete sahip uzman bir tamir servisidir. Otomatik kumandalı panjurlarda meydana gelen arızaları gidermek için lütfen bizi arayınız. En geniş servis ağıyla mobil servislerimiz anında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak bizim temel ilkemizdi. Çalışmasında aksaklık olan panjurlarınız için teknik destek istemek için servis telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Mobil ekibimiz arızanın yapısına göre yedek malzeme ile yerinde tamir hizmetini sizlere sunmaktadır.

Sürekli kullanmak zorunda olduğumuz panjurlarda açma kapama nedeniyle motor arızaları gibi teknik sorunlar meydana gelir. Panjur sektöründe yetişmiş personellerimiz ile otomatik panjurlarınızın tamirini en kısa sürede tamamlamaktayız. Panjurlarınızın büyüklüğü küçüklüğü de arıza derecelerini ve onarım sürelerini etkiler. Bu nedenle tamire başlamadan önce mutlaka sizleri bu konu hakkında detaylı bilgilendirmekteyiz.

İstanbul'un en donanımlı otomatik panjur tamir servisi, otomatik panjurların, elektrik, motor ve, kumanda arızalarınızı tamir eder. Tamir edilemeyecek parçaları garantili olarak değiştirir. Çalışmayan, aksaklık oluşturan tüm aksamları garantili yedek parça ile değiştirerek tekrar çalışır duruma getirir. Panjurlarınızı sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar ve sizlerin kullanımına açar.

Avrupa ve Anadolu Yakasındaki tüm ilçelere panjur servisi arayanlara panjur tamirinde uygun fiyat, kaliteli yedek parça ve garantili işçilik ile servis vermekteyiz.

Eminoğulları Panjur Servisi, deneyimli uzman elemanlarıyla otomatik panjur sistemleri tamiri hizmetini garantili yapmaktadır. Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Hangi hammaddeden yapılmış olursa olsun tüm otomatik panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman tüm İstanbulluların hizmetinizdeyiz.

Firmamız Kocaeli ve İstanbul'da tüm semtlere ücretsiz keşif ile motorlu panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da otomatik panjur tamiri için gittiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Otomatik panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Her model panjurların değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın İstanbul'da otomatik panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi 0542 841 4163 nolu telefonumuzdan arayarak ya da ilgili linke tıklayarak servis bölgelerimizi öğrenebilirsiniz.

Panjur Tamiri

Firmamız uzun yıllardan beri manuel ve otomatik panjurların kurulumu, montajı ve tamiri hizmetinin vermektedir. Kocaeli ve İstanbul'da her model panjur tamirinde yüzlerce referansa sahip ciddi bir firmayız. Kapı - pencere - kepenk - panjur sistemlerinde yılların deneyimi ile hizmet üretmekteyiz.

Günümüzde bir çok daire panjur sistemi sayesinde hırsıza karşı güvenle korunmaktadır. Ayrıca kış aylarında ısı kaybını önleyip enerji tasarrufu sağlar. Yazın ise güneşi önleyip, odanıza serinlik ve ferahlık katar. Ayrıca camınızı yağmur, çamur ve dış etkenlerden korur.

Evlerimizde zaman zaman, bulunduğumuz mekanı havalandırmak için pencerelere başvuruyoruz. Pencereler, zaman zaman çeşitli sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Bu sorunlardan bir tanesi de güneş ışıklarının pencerenize vurmasıdır.

Firmamız yılların deneyimi ve uzman elemanlarımızla panjur ve kepenk sistemlerinizi tamirini yapmaktadır. Kaliteli malzeme donanımıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir.

Panjur onarım, bakım ve tamirlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. Amacımız müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermek. Memnuniyetiniz önceliğimizdir. Panjurlarda oluşan her türlü arıza ile ilgili bizi arayabilirsiniz. Basit çözümleri telefonda öğrenerek ciddi masraflardan kurtulabilirsiniz. Ustalık isteyen büyük arızaları ise yerinde tamir ettirerek daha büyük masraflara yol açmadan çözüme kavuşturabilirsiniz. İletişi hatlarımızdan bize ulaşarak panjur adına herşeyi sorabilirsiniz.

panjur tamir servisi

Panjur sistemleri arıza, bakım ve montajında her zaman hizmetinizdeyiz. Tel: 0542 841 41 63

Pimapen Ustaları


İstanbul | Mehmet Usta

0542 841 4163


Ankara | Salih Usta

0542 713 6640


Adapazarı | Ercan Usta

0542 632 2810

Pimapen Ustaları


Bursa | İbrahim Usta

0541 946 42 22


Denizli | Ahmet Usta

0533 264 6140


Gaziantep | Melih Usta

0530 430 4989

Pimapen Ustaları


Kocaeli | Mehmet Usta

0542 841 4163


Konya | Ali Usta

0546 665 30 61


Elazığ | Murat Usta

0539 567 99 92

Pimapen Ustaları


Şanlıurfa | Fatih Usta

0542 424 7642


Yalova | Eyüp Usta

0542 632 2810


Tekirdağ | Ali Usta

0546 665 3061